Si kurohen me bime semundjet

10 Responses to “Si kurohen me bime semundjet”

 • Arben:

  kam dale me myk ne stomak,si sherohet,Y.Dokktor?

  • Dr Hysni Dankshi:

   Arben adresa e klinikes time eshte ne qender te Tiranes mbrapa mueut kombetar tek lokal Pjazza. Cel; 0692106127 Club; 0695238127

 • se kam problem qe 5 vite me frymarjen jam kan neper spezalista per frymen me kan than kurxha nuk ke a un kam shum problem te madh me frymarjen edhe kam dhimta te mdhaja ne gjoks edhe siklet te madh kam deshir te me ndimohni se qka te bej faleminderit shum pershendetje familja idrizi

  • Dr Hysni Dankshi:

   Ejani per nje konsulte ne kliniken time ne Tirane t’ju shikoj nga afer. Me respekt dr Hysniu. Klinika ne qender te Tiranes mbrapa muzeu kombetar tek lokal Pjazza. Cel; 0692106127

 • gentiana:

  mirmbrema zotri dr HYSNI DASHKA KAM NJE PROBLEM NE ZORR TE TRASH MJEKET ME THOJN SE POLYPEN SI LYTHA MI KAN PRE POR PRAP ME DALIN CKA MUNDEM ME NDIHMUE GJITHASHTU KAM DEPRESION

 • renato:

  Pershendetje zoti Hysni Dankshi. Kam blere librin tuaj te trete “310 receta per 60 semundje” dhe doja te blija dhe 2 librat e tjere. Ku mund ti gjej. Une jam nga qyteti I Patosit I rrethit te Fierit.

  • Dr Hysni Dankshi:

   Une kam botuar tre libra per mjekesin alternative . Libri i pare titullohet 310 receta per 60 semundje , libri i dyte titullohet; Bime mjeksore per c’do semundje & libri i trete titullohet ; Si kurohen me bime semundjet , qe gjenden ne qender te qytetit te Fierit tek ato kjoskat qe shesin libra & gazeta perball Universitetit Kristal. Me respekt dr Hysniu.

 • Dreni:

  Pershendetje Doktor
  Kam dhimbje te padurueshme ne ane e mahte te barkut dhe kam pershtypjen qe zorra e trashe po i shkakton kto. Mjeket kan konstatuar se mungon enzimi i laktases dhe qe jam intolerant ndaj gjitha produkteve qe permbajne qumsht! Kam fillu me pershtat ushqimi po nuk po vrej ndonje ndryshim. Jam i shqetesuar. Qfar mund te me ndihmoj mjeksia alternative konkretisht ndonje bime mjeksore, vaj…etc. Flmn. Shum. Pershend. te sinqerta.

  • Dr Hysni Dankshi:

   Duhet te perdorni Aloe-Vera xhel per ta pire 3×2 luge gjelle para buke. Me respekt dr Hysniu.

Leave a Reply