FALENDERIM PER DR. HYSNIUN

Une pacienti Neshat Rama 45-vec lindur ne Peshkopi , banues ne Katundin e Ri Qerret Durres. Kam 5 vjet qe vuaj me Ekzem ne duar dhe kembe. Deshiroj te pergezoj shume   Dr. Hysniun qe me sheroi nga kjo semundje e bezdishme ne nje kohe rekord 7-10 dite qe arriti ta zhduke perfundimisht ne duar dhe ne kembe. Kete shqetesim te madh kaq te sikletshem qe cdo dite gjakoseshin duart dhe kembet nga kruajtjet e vazhdueshme. Pasi une isha i shtruar ne spital ne pavjonin dermatologji, duke marre mjekim prej kaq vitesh. Mjeku alternativ Hysni Dankshi, me pergatiti nje pomade bimore kur une fillimisht e perdora nuk kisha shume besim tek ky ilac, pasi kisha perdorur shume ilace te tjera kimikate (sintetike). Ne ditet ne vazhdim kjo pomade po bente mrekulli tek une. Ishte e habitshme per mua sepse para pak kohesh me vinte zor ti shtrija doren dikujt nga ekzema qe une kisha ne duar. Keshtu nuk me mbetet asgje tjeter vecse ta falenderoj shume doktor Hysniun qe me sheroi shume shpejt me kete pomade magjike sic mu duk mua, qe tek une dhe te tjere ka dhene rezultate shume te mira.

Me Respekt pacienti i sheruar
Neshat Rama

21 Responses to “FALENDERIM PER DR. HYSNIUN”

 • Anila gjolaj:

  Jam Anila nga shkodra prej me se nje viti kam ekzeme ektopike te pakten keshtu me kane thene mjeket, ne duar dhe vazhon te me perhapet cdo dite shoh integrimin e semundjdes ne vende te ndryshme ne pjeset e duarve.Kam pire antihistaminike si Loratadine nje tablete para gjymit dhe perdore lloje te ndryshme kremerash qe me kane rekomanduar mjeke dermatologe.Po theksoj se nuk kam kruarje,cfare do te ishte me e mira per kete semundje te bezdisshme,te lutem me shkruani emrin e ndonje ilaci kremi.Me respekt Anila Gjolaj

  • Dr Hysni Dankshi:

   Anila ejani ne Tirane tek klinika ime t’ju jape nje pomade bimore qe ju te ndjehheni mire. Me respekt dr Hysniu. Cel; 0692106127

 • Sefa:

  Tash e 10 vite vuaj nga i njejti problem. Kam bërë shumë analiza te venologu edhe dermatologu dhe kam perdorur pomada të ndryshme por asgjë. Pas pak dite do te udhëtoj për në Tiranë nergut për të kërkuar këtë lloj pomade – ilaçi. Shpresoj ta gjej lehte kliniken tuaj.
  Me respekt dhe pershendetje

  • Dr Hysni Dankshi:

   Jeni te mirpritur per konsult ne kliniken time . Me respekt dr Hysniu.

   • Mir mbrama i nderuari Dr edhe ma pare kame ndegjuar mbi punen dhe profesijonalizimin e shkelquer qe beni si Dr,Andaij vendosa ta qaji hallin tim Dr jame nga Kosova ne vitin 88 u largova pere ne Gjermani atje kam jetuar dhe punuar gati 10 Vjete,Fati nuk qe i mire ne Jeten time dhe ne Vitin 97 u largova nga Gjermanija pere ne Norvegji,Pas dy viteve jame pajisur me Pasaport menjihere fillova te punoij si perkthys ne nji Qytet larg ne Veri,Aty pa pritmas mu shfaq nji llij Depresijoni u lodha pertej mase,Pas disa mujve vendosa te lorgohem nga puna si perkthys vendosa te vi ne Oslo edhe shkaku qe Klima ma engroht edhe numri pernga Shqiptaret ishte shume me imadh se ne Veri,Aty fillova te punoij si assisten Shkolle me nxenca Norvegjez,Gjat gjith ksaij kohe ndihesha shume i lodhur disi humbi etere energjija nga Trupi,E verteta eshte se une atehere dhe Sot merem me Sport pra vrapim gati gjdo dite nga 1 ore,Pas nji kohe bera vizit ne nji Spital pere gjume se nji lloije forme humbi gjumi dhe porsa zgjohesha ne mengjez ndihesha i raskapitur u largova nga puna me vite te tera kam vujtur nga semundja APNEA edhe jam dijagnozuar nga spitali pere kete semundje mirpo une i nderuar Dr kursesi nuk pajtohem,Pse gjdo vite beje pushime ne Kosov ne Kosov zgjohem ne ora 6 e mengjezit nuk ndi asnji lodhje ne trup,Nuk kam ndonji problem por sate perfundon pushimi kthehemi ne Norvegji besoni nuk kam shanc te zgjohem deri ne ora 10 te dites,Kjo arsye ka ndodh qe sot jam dale ne pensijon,Pra Dr i nderuar kam perteje mase deshir tadi qfare problemi numdet me qene kjo qe me ndodh vetem ne Norvegji,Ju lutemi kthemani pergjegjen Me nderime Lahaj Norvegji.Tel 0047 41275466

    • Dr Hysni Dankshi:

     Kjo eshte nje fobi qe te ndodhe juve ne nje vend te huaj & ku nuk te pershatet klima me lageshtine . Eshte mire te ndryshoni nga ky vend jo i pershtatshem per ju. Duhet te merrni ilace bimore per stresin & merzitin tuaj. Me respekt dr Hysniu. Cel; 00355692106127.

 • ka 10 vite qe vuaj nga semundja e leokemis.. Kam qen ne gjith spitalet e maqedonis vecanerisht ne tetov dhe shkup mirpo sherim ska.. Me kan treguar per ju Dr Hysni dhe me ka mbet zjedhja ime e vetme te konsulltohem me juu,, shpresa ime e vetme me respekt..

  • Dr Hysni Dankshi:

   Patjeter te vini te konsultoheni me mua sepse kam dy metoda bimore shume te mira per Leucemin. Me respekt dr Hysniu Tirane . Adresa e klinikes mbrapa muzeut kombetar tek Lokal Pjaza. Cel.0692106127

 • Merita:

  Jam Merita nga Gjakova .. Desha tju pysja diqka rroja e flokve pom djeg dhe pem bijin flokt.. Ni stres te vogel mi pas pom ndikon .. Jame pi unazave kame dhimt en nynin e komes djathte dhe dy brrylat e dy durve .. Te lutem me ndihmo dishka….

  • Dr Hysni Dankshi:

   Merita ejani tek klinika ime ne Tirane t’ju vizitoj pastaj t’ju jap mjekim per problemin qe keni ju . Me respekt dr Hysniu. Tirane Cel; 0692106127

 • Aneta Bimaj:

  Persheetje Dr.

  Mamaja ime ka afersisht dy vjet me myk ne duar.Ne fakt me teper duket si ekzeme pasi ka carje ne duar. Ka perdorur kremera te ndryshem por gjendja vazhdon e njejte.
  Adresen tuaj e kam te qarte, por ne c,fare orari ju gjejme?

  Ju faleminderit!

  • Dr Hysni Dankshi:

   Beje vizite ne klinike nga e hena ne te shtune nga ora 8 deri 14-30 ne qender te Tiranes mbrapa muzeut kombetar tek lokal Pjaza.

 • kemi nje femije me leokemij a ka sherim per ket semundje

 • Burim:

  Djali jam ka dhimbje ne bark posht edhe ne krahun e djath ankohet qe 3 muj mendova qe zorra qorr apo kisha pas qeff me dit cillat jan shejat e para te zorres qorrr

 • Burim:

  Mosha djalit oh 22 vjeqar edhe shqetsimet jan barku dhimbje ne anen e djatht

 • persh.dr Hysni doja qe te lija nje takim me ju per konsult ne kliniken tuaj.sot jeni ne klinik….me respekt juxhilda.

  • Dr Hysni Dankshi:

   Juxhilda une beje vizita ne klinike nga e hena ne te shtune nga ora 8.30 – 14.30 . Adresa ne qender te Tiranes mbrapa muzeut kombetar tek lokal Pjazza. Jeni te mirpritur. Me respekt dr Hysniu.

Leave a Reply