Falenderim per mjekun altrenativ Hysni Dankshi

Une pacentja Ergysa Lleshi 25 vjec nga Tirana kisha disa vite qe vuaja nga myku i lekures pothuajse ne te gjithe pjeset e trupit.. kisha marre mjekime me ilace sintetike tek disa specialist por nuk u sherova.Pasi vajta tek mjeku alternativ:mora 2 here mjekim ilace bimore ne forme pomade dhe u sherova perfundimisht.Me kete rast dua ta pershendes mjekun alternativ qe me sheroje dhe tani ndihem shume mire.Pra nuk mbetet asgje tjeter por dua ta uroj doktor Hysniun.Pune te mbare ne detyren e tij fisnike dhe humane dhe i uroj jete sa me te gjate.
Me shume respekt pacentja Ergysa Lleshi.

5 Responses to “Falenderim per mjekun altrenativ Hysni Dankshi”

 • naku:

  pershendetje DR kam 1 problem me shendetin e vajzes eshte 30 vjec ka 2 femije ka 10 vjet qe vuaan nga renija e flokeve ne pjesen e perparme i kane rane aq shume sa i duket lekura. A ka mundesi te me jepni ndonje rekomandim , mbasi nuk kam mundesi te vije tek ju se jetoj ne USA kur te me vije rasti te vije ne shqiperi do te vije ne kliniken tuaj ju uroj gjithe te mirat

 • Gezim:

  Pershendetje doktor!
  Jam nje rpind nga Elbasani dhe do tju lutesha ne se keni mundesine te me thoni se ku mund ta gjej faren e zezze ose Nigella Sativa per te bere te mundur nje kure per vajzen time te vogel 7 vjece qe vuan nga Idiopatic Trombocitopenia
  Me respekt Gezimi Elbasan

 • pershendetje,dr Hysni.a mund te me tregoni se a ka ndonje krem per mua ,sepse un kur jam kan e vogel jam pervlu dhe tani para 4 muajsh jam operu,e me ka mbetur ajo vija e kuqe dhe spo kam deshir me pa ashtu se e madhe eshte ajo pak!Jam ty perdor do masta per me e zbardhu at vijen dhe mos me mbet shenja .dhe jam 22 vjeqe,a kishit mujt meme ndihmu me zhduk at vijen ?!ju pershendes paqit jete te gjat.

  • Dr Hysni Dankshi:

   Albulena duhet te vini ne kliniken time ne Tirane t’ju shikoj nga afer pastaj te jap nje pomade bimore Arabe. Me sh respekt dr Hysniu . Tirane C; 0692106127

Leave a Reply