Faleminderit doktor Hysniu…

Une quhem Arjan Shurdhi, babai i Erises e cila ka qene paciente e doktor Hysniut nga nje diegie. Dua ta falenderoj Doktor Hysniun per sherimin qe i beri vajzes time ne nje kohe te shpejte prej 20 ditesh. I uroj atij pune te mbare ne punen e tij fisnike.

sinqerisht

Familja Shurdhi

5 Responses to “Faleminderit doktor Hysniu…”

 • ramë beqiri:

  do te kisha shume deshire qe ta keme kete liber por si mund ta keme pasi jetoj ne ne suedi,ju pershendesduke ju deshiruar shendet dhe suksese !

 • hysnidankshi:

  Z. Rame te falenderoj per mesazhin qe me dergoje, une kam botuar dy libra per mjekesin alternative jane shume te pelqyshme shume nga lexuesit dhe pacientet ne pergjithesi se une e shikoj nga numri i tirazhit qe jane shitur me mijra kopje pra 22 here te ribotuar, keshtu qe shpresoj qe keta libra do te bien edhe ne doren tuaj edhe perse jeni large. Respekte nga Dr Hysniu.

 • ornela minga:

  mirembrema ! z .hysni dankshi

  jam nje qytetare nga vlora .jam e interesuar te di per gjendrat teroide me tepric jodi . a eshte i demshem jodi radioaktive apo me mire te beshe operacion . Me respekte

  ornela minga

 • admin:

  E nderuar Ornela, Gjendrat tiroide jane me te veshtira per tu kuruar se ato me mungese te jodit, me gjithate mua si mjek alternativ me duhe tju shikoj analizat hormonale ku percaktohet pehazhi i tyre qe ne te shikojme shkallen e jodit, atehere do te vendosim nese ju keni nevoj per mjekim apo operacion, sepse nuk munde te flasim per nje diagnoz qe nuk eshte percaktuar akoma , atehere jeni ju ato qe vendosni per shendetin tuaj. Me respekt Dr Hysniu

 • admin:

  Ornela po ju kerkoj ndjes per tju sqaruar dicka ne dhenien e pergjigjes se pare sepse per momentin ishe shume i ngarkuar kur une po ju jepja pergjigje. Gjendrat tiroide me teprice te jodit jane me te veshtira per tu kuruar se ato me munges te jodit, prandaj duhet treguar pak kujdes. Nga Dr Hysniu.

Leave a Reply