Statuti i shoqates

Statusi i shoqates

4 Responses to “Statuti i shoqates”

 • Elly.:

  Pershendetje doktor Hysniu,
  Ne emisionin e Rudina Magjistarit degjova te flitej per ju si mjek alternativ dhe per shoqaten qe ju drejtoni.

  Me besimin se ju mund te kuroni/parandaloni pothuajse te gjitha semundjet [per aq sa ato kapen ne kohe besoj] mendova t’ju pyes lidhur me rastin e mamase time e cila u be disa vite qe vuan nga psoriasis.

  Ajo eshte vizituar ne mjeke te ndryshem por mesa kemi kuptuar kjo eshte nje semundje e pasherueshme, thjesht mund te qetesohet me kurat e duhura.

  Fillimisht psoriasis iu perhap ne gishtat e te dyja duarve dhe me pas ne berryla.
  Kohet e fundit mendohet ti jete perhapur edhe ne shpine megjithate nuk jemi shume te sigurt.

  Ju a mund ta kuroni kete semundje? Nese jo, mund te na drejtoni te ndonje mjek tjeter i shoqates tuaj qe eshte i specializuar per kete semundje?

  Mbetemi ne pritje te nje pergjigje nga ju dhe mundesisht edhe te nje rezervimi per nje vizite mjekesore.

  Faleminderit.

  E.

  • Dr Hysni Dankshi:

   Psoriaza eshte nje semundje lekure e bedisshme por jo me probleme me shendetin apo jeten , eshte nje semundje qe nuk sherohet plotesisht por qetesohet & permisohet derine nje mase te konsiderueshme ; keshtu qe une kam pergaditur nje pomade bimore qe e permison ; ejani per nje konsult ne kliniken time ne Tirane jam c’do dite nga e hena ne te shtune nga ora 8-14.30 klinika mbtapa muzeut kombetar tek lokal Pjaza. Me respekt dr Hysniu.

 • a kam nje pytjet pune e shtazanive a ka naj inaqe apa diqka tjetren ju preshedes nga kosova ???

Leave a Reply