Karta e antaresise ne shoqaten e mjeksise alternative

Karta e antaresise se presidentit te shoqates se mjeksise alternative z. Hysni Dankshi

 

2 Responses to “Karta e antaresise ne shoqaten e mjeksise alternative”

  • ilir petku:

    pershendetje stafi dhe antar te shoqates se mjeksis alternative.
    Une jam nje mjek i sapo dipllomuer dhe kisha shume deshire te antarsohem ne shoqaten tuaj. feleminderit per mirkuptimin

    • Dr Hysni Dankshi:

      I nderuar Dr Iliri ne radhe te uroj per diplomomin si mjek ne radhe te dyte te uroj per inisiativen qe shprehni juve per mjekesin Alternative & per besimin ndaj saj. Ejani kur te deshironi per te konsultuar. Addresa ; mbrapa muzeut kombetar tek lokal Pjazza. Cel; 0692106127 Club; 0695238127 . Me respekt dr Hysniu.

Leave a Reply